Корінько Іван Васильович

29.01.17
Автор: Administrator
Просмотров: 319
Комментариев: 0
КОРІНЬКО
Іван Васильович


Генеральний директор
КП КГ «Харківкомуночиствод»,
професор кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки, доктор технічних наук, заслужений працівник сфери послуг України, лауреат Державної премії України в області науки та техніки (2004 р.), Дійсний член Академії будівництва України, член Української екологічної академії наук


 Корінько Іван Васильович народився 21 серпня 1948 р. в с. Малижено Золочевського району Харківської області.
У 1975 р. без відриву від виробництва закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю інженер-будівельник.
 З 1971 р. працює на підприємстві КП КГ«Харківкомуночиствод».
 З 1995 р. І.В.Корінько – генеральний директор КП КГ «Харківкомуночиствод».
 З 1990 р. Працює на кафедрі ВКГ ХДТУБА за сумісництвом.
 У 1998 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Розробка технологічних та організаційних рішень ремонту та оновлення оглядових колодязів і шахтних стовбурів каналізаційних мереж» за спеціальністю 05.23.08 - Технологія і організація промислового та цивільного будівництва.
 У 2004 р. захистив докторську дисертацію за темою: «Наукове обґрунтування та розробка організаційно-технологічних рішень, що підвищують експлуатаційну довговічність систем водовідведення» за спеціальністю 05.23.08 - Технологія і організація промислового та цивільного будівництва.
 У 2005 р. Коріньку І.В. присвоєне вчене звання професора кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури. Корінько І.В. – автор понад 200 публікацій. Професор Корінько І.В. підготував 3 кандидатів технічних наук.
  Корінько І.В. має нагороди:
 • Нагорода Президента України Л.Кучми «Заслужений працівник сфери послуг України» (1996);
 • Лауреат конкурсу «Ділова людина України» у номінації «Інфраструктура мегаполісу» (1999);
 • Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Ділова людина України», переможець рейтингу ділової активності «Піонери третього тисячоліття» (2000);
 • Срібна медаль «10 років Незалежності України» - «Слава на вірність Вітчизни» (2001);
 • Срібна Георгіївська медаль «Честь, слава, труд» (2002);
 • Лауреат конкурсу «Ділова людина України» (2003);
 • Грамота Харківської обласної ради за значний особистий внесок у розвиток галузі будівництва та житлово-комунального господарства у сфері водовідведення (2004);
 • Подяка прем’єр-міністра України (2004);
 • Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2004);
 • Відзнака Харківського міського голови «За старанність 350 років заснування Харкова 1654-2004» (2004);
 • Нагрудний знак «Почесний працівник житлово-комунального господарства» ІІ ступеню (2005);
 • Подяка Кабінету Міністрів України (2008);
 • Грамота науково-технічного товариства комунального господарства та побутового обслуговування України (2008);
 • Грамота Департаменту комунальго господарства Харківської міської ради (2009);
 • Національний сертифікат – Державний керівник року, відзнака Національного бізнес-рейтингу – Орден «Статус-нагорода «Професіонал галузі» (2009);
 • «Керівник року України 2010» (2010).
Корінько І.В. є керівником дипломного проектування та науково-дослідницької роботи студентів, а також керівником ознайомчої, технологічних та дипломної практик.
Лекційні курсі:
 • Експлуатація водогосподарських об’єктів;
 • Системи водовідведення промислових підприємств.
Напрямки наукових досліджень: обґрунтування та розробка організаційно-технологічних рішень, що підвищують експлуатаційну довговічність систем водовідведення; розробка технологічних та організаційних рішень ремонту та оновлення оглядових колодязів та шахтних стовбурів каналізаційних мереж; реформування житлово-комунального господарства.
Список основних публікацій:
 1. Гончаренко Д.Ф.Корінько І.В., Бондар О.І. Ремонт та відновлення каналізаційних мереж та споруд: Монографія. – Харків.: Рубікон, 1999. – 368 с.Проектування мереж водовідведення стічних вод міста: Навчальний посібник з грифом МОН України / С.М. Епоян, І.В.Корінько, Г.М.Смірнова та ін. – Харків: Каравела, 2004. – 124 с.
 2. Основи екології: Навчальний посібник з грифом МОН України / І.В.Корінько , О.І.Бондар, В.М.Ткач, О.І.Федоренко. – К.- Х., ДЕІ-ГТІ, 2005.- 215 с.
  Труби, фасонні деталі, арматура та обладнання систем зовнішнього водопостачання і каналізації (Довідковий посібник) / М.І.Колотило, І.В.Корінько, І.Л.Копелевич, О.Г.Друшляк, А.М.Колотило, Ю.В.Ярошенко. Під ред. М.І.Колотило. – Харків: Митець, 2004.– 478 с.
шаблоны для dle 11.2
Категория: Склад кафедри
Теги:


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Комментарии (0)