Реєстрація Увійти
Вхід на сайт

Олімпіада та конкурси в 2014 році

24.11.16
Автор: Administrator
Просмотров: 1 453
Комментариев: 0
 Викладачі кафедри брали участь у проведенні, а також у підготовці студентів до участі у Всеукраїнській предметній олімпіаді з водопостачання і водовідведення, яка проходила на базі нашої кафедри.
У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з водопостачання та водовідведення, який проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків) студент гр. ВР-50 Гайдучок О.Г. в індивідуальному турі змагань зайняв І місце, студентка гр. ВР-41 Пухова М.О. зайняла ІІІ місце. Команда університету у складі студента групи ВР-50 Гайдучка О.Г., студентів групи ВР-41 Пухової М.О. і Плахової Ю.М. у загальному заліку команд також зайняла І місце.
Також викладачі кафедри протягом року брали участь у підготовці студентів до участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни "Гідравліка". У II етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Гідравліка", що проходив у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут" студентка групи Г-46 Пефтєєва О.Д. посіла 10 місце, студент групи ТВ-41 Манзул А.О. посів 13 місце.
У І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт кафедрою ВКіГ було розглянуто 24 науково-дослідні роботи, виконані студентами-магістрами та спеціалістами за фахом „Водопостачання та водовідведення”.
У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі "Водопостачання та водовідведення", який проходив у Київському національному університеті будівництва і архітектури, грамотами були нагороджені студенти групи ВР-50 Биковець О.Ю., Гайдучок О.Г. та Авдєєва Т.М., а студентка групи ВР-50 Гірка І.С. – в галузі "Екологія та екологічна безпека" на конкурсі, що проходив в Донецькому національному технічному університеті.
На здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки за 2014р. від ХНУБА була висунута робота "Інтенсифікація технологічних процесів комплексного очищення стічних вод промислово-урбаністичних центрів", колективом авторів на чолі д.т.н., проф. Епояном С.М.
Професорсько-викладацький склад кафедри брав участь у міжнародних наукових конгресах, науково-технічних та науково-методичних конференціях і семінарах ХНУБА, ХНУМГ, КНУБА (м. Київ), ОДАБА (м. Одеса), НАПКБ (м.Сімферополь), УкрНДІЕП (м. Алушта), Товариство "Знання" України (м. Миргород), "АКВА Україна-2013" (м. Київ), "ЕКВАТЕК-2014" (м. Москва), НТК "ENERGIA-2013" (м. Люблін (Польща), Сімферополь (Україна).
У 2013-2014 навчальному році при кафедрі продовжував працювати проектний кабінет, у якому постійно працюють аспіранти і викладачі кафедри. Під час дипломного проектування в проектному кабінеті працювали студенти-дипломники, проводились конференції, захист дипломних проектів і магістерських робіт.
У межах співробітництва зі Словацьким технологічним університетом на 69 науково-технологічній конференції, ХНУБА 19.02.2014р. була представлена доповідь професора I. Bodíkа.
У межах співробітництва з Люблінським відділом Польської академії наук був видан науково-технічного журналу "MOTROL" (Т. 15, № 6, 2013 р.) . Зав. кафедри д.т.н., проф. Епоян С.М. є дійсним членом Люблінського відділення Польської академії наук.
На Міжнародному форумі "Наука. Інновації. Технології - 2013" (м. Київ) д.т.н., проф. Епоян С.М. отримав диплом за роботу "Створення нових технологій інтенсифікації зневоднення осадів міських стічних вод на мулових майданчиках".
За допомогою філії ТОВ "Водний проект" зав. кафедри д.т.н., проф. Епоян С.М. та аспірантка Штонда І.Ю. приймали участь у ХΙ Міжнародному водному форумі "АКВА Україна 2012", спеціалізованій виставці та науково-практичній конференції сумісно з ТОВ "Водний проект" та ТОВ "АСИО Україна" на стенді чеської республіки був представлений стенд "Інтенсифікація роботи очисних споруд селищ та невеликих міст". Також зав. кафедри д.т.н., проф. Епоян С.М. та аспірантка Штонда І.Ю. приймали участь у 20
Міжнародному конгресі та виставці "ЕКВАТЕК-2014" на стенді ТОВ НВФ"ЕКВІК" офіційного представника чеської фірми "KUBICEK" був представлений стенд "Малі очисні споруди каналізації".
За допомогою філії Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів зав. кафедри д.т.н., проф. Епоян С.М. та к.т.н., доц. Карагяур А.С. приймали участь у ХΙ Міжнародному водному форумі "АКВА Україна 2013" спеціалізованій виставці та науково-практичній конференції сумісно з Державним агентством водних ресурсів України був представлений стенд "Ефективний спосіб очищення води ".
Модернізована лабораторна база кафедри. Створена лабораторна установка для дослідження ефективності очистки природних вод з дисципліни "Водопостачання та очистка природних вод".
За допомогою філії КП "Харківводоканал" у лабораторіях ВК та гідравліки кафедри ВКГ продовжувалась робота по ремонту насосного обладнання та відповідної запірної арматури, установки руху води у відкритих каналах.
У 2013-2014 учбовому році продовжує підготовку до захисту докторської дисертації к.т.н., доц. Карагяур А.С. зі спеціальності "Водопостачання і каналізація".
шаблоны для dle 11.2
Теги:


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Комментарии (0)