Реєстрація Увійти
Вхід на сайт

Лукашенко Сергій Вікторович

10.02.21
Автор: Administrator
Просмотров: 1 266
Комментариев: 0

ЛУКАШЕНКО
СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

Доцент кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки, кандидат технічних наук, доцент


Лукашенко Сергій Вікторович народився 14 жовтня 1976 р. у м. Харкові.
Закінчив у 1999 р. Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури за спеціальністю «Водопостачання, каналізація, раціональне використання водних ресурсів», має кваліфікацію «інженер-будівельник». Диплом з відзнакою.
З 1999 по 2002 рр. навчався в аспірантурі на кафедрі водопостачання, каналізації і гідравліки у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури.
З 2003 р. – асистент кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки, а з 2005 р. по теперішній час - доцент кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки.
У 2003 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Підвищення ефективності обробки жировміщуючих стічних вод м’ясомолочної промисловості» за спеціальністю 05.23.04 – Водопостачання, каналізація.

У 2007 р. присвоєне вчене звання доцента кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки.
З 2004 по 2006 роки стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених.
У 2006 році став переможцем першого обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» за напрямом технічні науки.
У 2007 році здобув іменну стипендію Харківської обласної державної адміністрації імені Георгія Федоровича Проскури в галузі технічних наук для молодих вчених

Основні лекційні курси:
1. Основи наукових досліджень та метрологія;
2. Водопостачання та водовідведення промислових об'єктів;
3. Водні ресурси.
4. Системи водовідведення промислових підприємств;
5. Інтелектуальна власність;
6. Основи винахідництва;
Основні публікації:
1. Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Водне господарс-тво промислових об'єктів» (Тема: «Система водовідведення промислового об'є-кту») для студентів спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інже-нерія та водні технології» всіх форм навчання / Укладачі: С.М. Епоян, С.П. Пашкова, С.В. Лукашенко. – Харків.: ХНУБА, 2018 р. – 28 с.
2. Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Водо- та ресурсо-зберігаючі технології у водному господарстві» для студентів спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» всіх форм навчання / Укладачі: С.В. Лукашенко, О.А. Сироватський. – Харків.: ХНУБА, 2018 р. – 28 с.
3. Методичні вказівки до індивідуальної роботи та виконання індивідуально-го завдання з дисципліни «Інформаційні технології у наукових дослідженнях та теорія експерименту» (Тема: «Теорія експерименту») для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» професійного спрямування «Водо-постачання та водовідведення» всіх форм навчання / Укладач: С.В. Лукашенко. - Харків: ХНУБА, 2018. – 22 с.
4. Епоян С.М., Пашкова С.П., Лукашенко С.В. та ін. / Раціональне використання водних ресурсів: Навчально-методичний посібник для курсового та дипломного проектування. – Х.: ХНУБА, 2018. – 135 с.
5. Эпоян С.М. Лукашенко С.В. Ефремов А.Б Очистка сточных вод на предприятии по производству бета-каротина// Матер. наук.– практ. конф. "Меліорація та водовикористання – сталий розвиток водогосподарського комплексу країни". З нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів. Присвячується 19-й річниці Університету «Україна», 17 березня 2017 р., м. Мелітополь. – Мелітополь: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій ВМУРоЛ «Україна», 2017. – С. 15-18.
6. Епоян С.М., Лукашенко С.В., Гетманець Н.І. Захист водойм від забруднення поверхнево-зливовим стоком // Матер. міжнар. наук.– практ. конф. "Досягнення та перспективи розвитку водогосподарської галузі: до 100-річчя від дня народження Гаркуші М.А.– першого міністра меліорації і водного госпордарства України", Державне агентство водних ресурів України, 11-12 вересня 2014.– К., 2014.– С. 29-31.
7. Лукашенко С.В. Очищення нафтовміщуючих поверхнево-зливових стічних вод // Матер. ІХ наук.– практ. конф. «Меліорація та водовикористання» Професійна підготовка кадрів – запорука збереження зрошуваного землеробства», 25 червня 2019 р., м. Мелітополь. – Мелітополь: Мелітопольська технічна школа Державного агентства водних ресурсів України , 2019. – С. 24-26.
8. Карагяур А.С., Сироватський О.А., Лукашенко С.В., Пашкова С.П. Особливості математичного моделювання роботи адсорбера з рухомим шаром адсорбенту // Тези доповідей ІХ Міжнародної наукової конференції "Ресурс і безпека експлуатації конструкцій, будівель та споруд".- 2019.- Харків, ХНУБА.- С. 125-126
шаблоны для dle 11.2
Категория: Склад кафедри
Теги:


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Комментарии (0)