Реєстрація Увійти
Вхід на сайт

Олімпіади та конкурси в 2015 році

25.11.16
Автор: Administrator
Просмотров: 1 040
Комментариев: 0
Викладачі кафедри брали участь у проведенні, а також у підготовці студентів до участі у Всеукраїнській предметній олімпіаді з водопостачання і водовідведення та у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальностями "Водопостачання та водовідведення" і "Раціональне використання і охорони водних ресурсів", які проходили на базі нашої кафедри.
У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з водопостачання та водовідведення, який проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків) студент гр. ВР-50 Рибочук Ю.М. в індивідуальному турі змагань зайняв І місце. Команда університету у складі студента групи ВР-50 Рибочука Ю.М., студентів групи ВР-41 Коваля А.М. і Журбенка О.В. у загальному заліку команд також зайняла І місце.
У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Водопостачання та водовідведення", який проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків) студент гр. ВР-50 Рибочук Ю.М. зайняв II місце.
У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Раціональне використання і охорона водних ресурсів", який проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків) студентка гр. ВР-50 Пухова М.О. зайняла II місце.
Також викладачі кафедри протягом року брали участь у підготовці студентів до участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни "Гідравліка". У II етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Гідравліка", що проходив у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут" студентка групи ВВ-31 Зубко К.О. посіла 11 місце.
На ХΙ Міжнародій науковій виставці WASMA (м.Москва, 28-30 жовтня 2014р.) студенткою гр. ВВ-31 Зубко К.О. був представлений стенд "Малі очисні споруди каналізації" сумісно з ТОВ НВФ "ЕКВІК" офіційного представника чеської фірми "KUBICEK".
шаблоны для dle 11.2
Теги:


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Комментарии (0)