Реєстрація Увійти
Вхід на сайт

Олімпіади та конкурси в 2017/2018 навчальному році

19.07.18
Автор: Administrator
Просмотров: 1 055
Комментариев: 0
   Викладачі кафедри брали участь у проведенні,  а також у підготовці студентів до участі у Всеукраїнських студентських олімпіадах зі спеціальностей «Водопостачання та водовідведення» та «Раціональне використання і охорона водних ресурсів», а також у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт зі спеціальностей "Водопостачання та водовідведення" і "Раціональне використання і охорона водних ресурсів", що проходили на базі нашої кафедри.
    У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Водопостачання та водовідведення», який проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків), студентка гр. ВВ-50 Балагута В.В. в індивідуальному турі змагань зайняла І місце. Команда університету у складі: ст. гр. ВВ-50 Балагута В.В., ст. гр. ВР-41 Верьовка  Д.М. та ст.гр. ВВ-41 Бутигін Д.Я. у загальному заліку команд також зайняла І місце.
   У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Раціональне використання і охорона водних ресурсів», який також проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків), студент гр. ВВ-50 Діденко Ю.В. в індивідуальному турі змагань зайняв І місце. У загальному заліку команд команда університету у складі: студенти гр. ВВ-50 Діденко Ю.В., Лохман В.А. та ст. гр. ВВ-41 Крицька К.С. також зайняла І місце.
     У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Водопостачання та водовідведення", який проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків), ст. гр. ВВ-50 Балагута В.В. зайняла I місце та ст. гр. ВВ-50 Ворошиліна Я.О. зайняла ІІІ місце.
шаблоны для dle 11.2
Теги:


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Комментарии (0)