Реєстрація Увійти
Вхід на сайт

Олімпіади та конкурси в 2018/2019 навчальному році

25.04.19
Автор: Administrator
Просмотров: 991
Комментариев: 0
     Викладачі кафедри брали участь у проведенні,  а також у підготовці студентів до участі у Всеукраїнських студентських олімпіадах зі спеціальностей «Водопостачання та водовідведення» та «Раціональне використання і охорона водних ресурсів», а також у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт зі спеціальностей "Водопостачання та водовідведення" і "Раціональне використання і охорона водних ресурсів", що проходили на базі нашої кафедри.
    У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Водопостачання та водовідведення», який проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків), студент гр. ВВм-50 Воробін О.М. в індивідуальному турі змагань посів ІІ місце. Команда університету у складі: ст. гр. ВВм-50 Воробіна О.М., ст. гр. ВВ-41 Холоденко Т.Є. та ст.гр. ВВ-41 Пігулки Р.А. у загальному заліку команд також посіли ІІ місце.
   У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Раціональне використання і охорона водних ресурсів», який також проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків), студентка гр. ГВРм-50 Верьовка Д.М. в індивідуальному турі змагань посіла І місце. У загальному заліку команд команда університету у складі: студентки ГВРм-50 Верьовки Д.М, ст. гр. ВР-41 Бутова Д.В та ст. гр. ВР-41 Вольського В.Ю. також зайняла І місце.
шаблоны для dle 11.2
Теги:


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Комментарии (0)