Реєстрація Увійти
Вхід на сайт

Історія кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки

27-01-2017, 14:50
Автор: Administrator
Просмотров: 1 902
Комментариев:
Харківський національний університет будівництва та архітектури
   Харківський національний університет будівництва та архітектури (ХНУБА) був створений в 1930 р. і є одним з найстаріших учбових закладів галузевого напряму в Україні. До 1992 р. університет називався Харківським інженерно-будівельним інститутом (ХІБІ). Тут готують фахівців всіх будівельних спеціальностей.
  Кафедра водопостачання, каналізації і гідравліки – ровесниця ХНУБА, вона організована при створенні інституту, тобто в 1930 році. У період з 1930 по 1945 рр. кафедра мала назву «Водопостачання, каналізації та санітарної техніки», а з 1945 р. – «Водопостачання і каналізація». У 1943 р. створена кафедра «Гідравліки та інженерної гідрології», яка в 1950 р. була перейменована у кафедру «Гідравліки». У 1984 р. кафедри «Водопостачання і каналізація» та «Гідравліка» були об'єднані.
  Підготовка інженерів на кафедрі ведеться висококваліфікованими вченими і фахівцями, що мають багатолітній педагогічний, науковий і виробничий досвід, що дозволяє передавати студентам не лише теоретичні знання, але і прищеплювати інтерес до науково-дослідної і виробничої роботи.
Детальніше...
Категория: Головна
Теги: