Реєстрація Увійти
Вхід на сайт

Ісакієва Ольга Геннадіївна

10.02.21
Автор: Administrator
Просмотров: 1 072
Комментариев: 0
 
ІСАКІЄВА
Ольга Геннадіївна

Доцент кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки, кандидат технічних наук, доцент

Ісакієва Ольга Геннадіївна народилася 11 лютого 1963 р. у м. Харкові.
У 1985 р. закінчила санітарно-технічний факультет Харківського інженерно-будівельного інституту за спеціальністю «Водопостачання та каналізація». Диплом з відзнакою.
У 2002 р. закінчила інститут післядипломної освіти Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю «Англійська мова. Менеджмент організацій».
Навчалася в аспірантурі з 1996 по 1998 рр.
З 1985 р. працює в університеті: спочатку на кафедрі МДК інженером, а з 1988 р. - м.н.с. в галузевій науково-дослідній лабораторії при кафедрі водопостачання, каналізації і гідравліки.
З 1999 р. до 2005 рр. – асистент, а з 2005 р - доцент кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
У 2004 р. захистила дисертацію на тему: «Пропускна спроможність широких відкритих водотоків з гнучкою рослинністю» за спеціальністю 05.23.16 – гідравліка та інженерна гідрологія.
У 2007 р. присвоєне вчене звання доцента кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки.
Ісакієва О.Г. є профоргом кафедри.

Лекційні курси:
1. Вступ до фаху;
2. Споруди і обладнання водопостачання
3. Методи удосконалення систем водопостачання
4. Інженерне обладнання будівель (ВК)

Основні публікації:
1. Исакиева О.Г., Прожега А.А. Использование самопромывных фильтров для очистки воды в различных отраслях народного хозяйства//Науковий вісник будівництва. – Харків: ХНУБА, ХОТВ АБУ. – 2016.– № 4(86). – С. 235 – 239. Фахове видання
2. Чмелев И.Ю., Исакиева О.Г., Сорокина В.Е.  Применение напорной флотации в водоподготовке// Збірник наукових праць,- Одеса: Вісник ОДАБА.-2017.-№68.-С.173-178. Фахове видання
3. Эпоян С.М., Пилиграмм С.С., Смирнова Г.Н., Сорокина В.Е., Исакиева О.Г. Пути снижения влияния осадков сточных вод очистных сооружений города Харькова на экологическое состояние басейна реки Северский Донец/ Пилиграмм С.С., Эпоян С.М., Смирнова Г.Н., Сорокина В.Е., Исакиева О.Г.//Науковий вісник будівництва. – Харків: ХНУБА.- 2018. – Вип. №2 (92) – С.264-269. Фахове видання
4. Карагяур А.С., Сироватський О.А., Ісакієва О.Г. Комбінована схема статичної адсорбції. //Науковий вісник будівництва. – Харків: ХНУБА.- 2019. – Вип. №1 (95) – С.188-193. Фахове видання
5. Епоян С.М., Сухоруков Г.І., Яркін В.А., Ісакієва О.Г., Сорокіна В.Ю. Інтенсифікація роботи вихрового змішувача. Науковий вісник будівництва. – Харків: ХНУБА.- 2020. – Вип. № 100, №2. Фахове видання
6. Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Технологічні елементи систем водопостачання та водовідведення» для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Водопостачання та водовідведення»/ Укладач: О.Г.Ісакієва. – Харків: ХНУБА, 2017 р. – 22 с. 
7.Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисциплін «Санітарно-технічне обладнання будівель і споруд» для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» / Укладачі: Лукашенко С.В., Бабенко С.П., Ісакієва О.Г. — X.: ХНУБА, 2017. – 56 с.
8. Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Санітарно-технічне обладнання будівель і споруд» для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» / Укладачі: Лукашенко С.В., Бабенко С.П., Ісакієва О.Г. — X.: ХНУБА, 2017. – 15 с.
9. Методичні вказівки до виконання самостійної,  індивідуальної роботи  та курсового  проектування систем водовідведення з дисципліни «Основи комплексного проектування систем водопостачання та водовідведення» для студентів - магістрів спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»/ Епоян С.М., Смірнова Г.М., Сорокіна В.Ю., Ісакієва О.Г. - Харків: ХНУБА, 2018,- 12 с.
10. Методичні вказівки до виконання курсового та дипломного проектування систем водовідведення з дисципліни «Основи комплексного проектування систем  водопостачання та водовідведення»  для студентів  спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія   та водні технології» 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»/ Епоян С.М., Смірнова Г.М., Сорокіна В.Ю., Ісакієва О.Г. - Харків: ХНУБА, 2018.- 98 с.
11. Методичні вказівки для проведення практичних занять і виконання індивідуального завдання з дисципліни «ІНЖЕНЕРНЕ ОБЛАДНАННЯ БУДІВЕЛЬ» підрозділ «Водопостачання і каналізація» для  студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» всіх професійних спрямувань Методичні вказівки для проведення практичних занять і виконання курсового проекту з дисципліни «Сантехобладнання будівель і споруд» підрозділ «Водопостачання і водовідведення» для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»// Тітов А.А., Ісакієва О.Г., Сорокіна В.Ю., Гайдучок О.Г. Харків: ХНУБА, 2019- 60 с.
12. Методичні вказівки для проведення практичних занять і виконання індивідуального завдання з дисципліни «ІНЖЕНЕРНЕ ОБЛАДНАННЯ БУДІВЕЛЬ» підрозділ «Водопостачання і каналізація» для  студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» всіх професійних спрямувань// Тітов А.А., Ісакієва О.Г., Сорокіна В.Ю., Гайдучок О.Г. Харків: ХНУБА, 2019- 54 с.
шаблоны для dle 11.2
Категория: Склад кафедри
Теги:


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Комментарии (0)