Реєстрація Увійти
Вхід на сайт

Смірнова Галина Миколаївна

10.02.21
Автор: Administrator
Просмотров: 1 183
Комментариев: 0

СМІРНОВА
ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА

Професор кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки, кандидат технічних наук, доцент

Смірнова Галина Милаївна народилася 21 травня 1937 р. у м. Москві.
У 1960 р. закінчила Харківський інженерно-будівельний інститут (тепер ХДТУБА) за спеціальністю водопостачання і каналізація.
З 1980 р. працює на кафедрі ВКіГ спочатку асистентом, потім доцентом, а з 2011 року на посаді професора.
Захистила кандидатську дисертацію у 1984 р. у ВНДІ ВОДГЕО на тему «Удосконалення випусків стічних вод з використанням закручених струменів» за спеціальністю 05.23.16 – Гідравліка і інженерна гідрологія. У 1989 р. присвоєне вчене звання доцента кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки.
Має медаль «Ветеран праці».


Основні лекційні курси:
  • Водовідведення та очистка стічних вод;
  • Водовідведення

Загальна кількість науково-методичних робіт більше 50, у тому числі 1 патент, 5 навчальних посібників, з яких 3 з грифом МОН України.
Напрямок наукових досліджень – проблеми утилізації осадів міських стічних вод.

Основні публікації:
1. Создание комплекса объектов для получения при утилизации осадки биогаза с выработкой на его основе  электрической энергии и тепла./ Смірнова Г.М., Лохман В.А..//Науковий вісник будівництва. – Харків: ХНУБА, 2017. – Вип. № 4 – с. 208-211.
2. Пути снижения влияния осадков сточных вод очистных сооружений города Харькова на экологическое состояние бассейна реки Северский Донец/ Пилиграмм С.С., Эпоян С.М., Смирнова Г.М., Сорокина В.Е., Исакиева О.Г.//Науковий вісник будівництва. – Харків: ХНУБА, 2018. – Вип. № 42 (92) – с. 264-269. 
3. Методичні вказівки до виконання самостійної,  індивідуальної роботи  та курсового  проектування систем водовідведення з дисципліни «Основи комплексного проектування систем водопостачання та водовідведення» для студентів - магістрів спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»/ Епоян С.М., Смірнова Г.М., Сорокіна В.Ю., Ісакієва О.Г. - Харків: ХНУБА, 2018,- 12 с
4. Методичні вказівки до виконання курсового та дипломного проектування систем водовідведення з дисципліни «Основи комплексного проектування систем  водопостачання та водовідведення»  для студентів  спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія   та водні технології»/ Епоян С.М., Смірнова Г.М., Сорокіна В.Ю., Ісакієва О.Г. //- Харків: ХНУБА, 2018,- 98
5. Механічне очищення міських стічних вод: Навчально-методичний посібник для здобувачів вищої освіти спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (професійного спрямування «Водопостачання та водовідведення») та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів / Г.М.Смірнова, В. Ю.Сорокіна, О.Г. ІсакієваО.Г. Гайдучок. - Xарків: ХНУБА, 2019. - 68 с. 
шаблоны для dle 11.2
Категория: Склад кафедри
Теги:


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Комментарии (0)