Реєстрація Увійти
Вхід на сайт

Олімпіади та конкурси в 2016/2017 навчальному році

30.01.17
Автор: Administrator
Просмотров: 1 232
Комментариев: 0
  Викладачі кафедри брали участь у проведенні, а також у підготовці студентів до участі у Всеукраїнській предметній олімпіаді з водопостачання і водовідведення та у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальностями "Водопостачання та водовідведення" і "Раціональне використання і охорони водних ресурсів", які проходили на базі нашої кафедри.
  У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з водопостачання та водовідведення, який проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків) студент гр. ВВ-41 Сорокін О.М. в індивідуальному турі змагань зайняв І місце. Команда університету у складі студентів групи ВВ-41 Сорокіна О.М., Зубко К.О., Шворак Ю.В. у загальному заліку команд також зайняла І місце.
  У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Водопостачання та водовідведення", який проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків), студент гр. ВВ-41 Сорокін О.М.  зайняв I місце.
  У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Раціональне використання і охорона водних ресурсів", який проходив у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (м. Харків), студент гр. ВР-50 Коваль А.М. зайняв 3 місце.
  Професорсько-викладацький склад кафедри брав участь у міжнародних науково-технічних та науково-практичних конференціях і семінарах ХНУБА,  КНУБА (м. Київ), ОДАБА (м. Одеса), Люблінського відділення  Польської академії наук (Польша).
шаблоны для dle 11.2
Теги:


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Комментарии (0)