Реєстрація Увійти
Вхід на сайт
Общие правила на сайте
Загальні правила поведінки на сайті:
   Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і необхідні правила. Ми рекомендуємо прочитати правила, це займе у вас всього декілька хвилин, але збереже нам і Вам час, допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим. 
   По-перше, на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів або Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання. 
   Заздалегідь дякуємо Вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.
   На сайті суворо заборонено:
  • Повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення;
  • Образа і погрози на адресу відвідувачів сайту;
  • У коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу;
  • Спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті;
    Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.
    При порушенні правил вам може бути дано попередження. У деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністратору.
    Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.

шаблоны для dle
Заглянув один раз, вы обязательно бесплатные программы скачаете для пк с лучшего сайта последние хорошие фильмы смотреть онлайн на кинопортале или ещё можно шаблоны под dle 10.2 бесплатые на лучшем сайте.